HITRO.HR UREDI/OFFICES

HITRO.HR uredi rade radnim danom od ponedjeljka do petka u sljedećim FINA-inim poslovnicama:

You can visit HITRO.HR counters in FINA offices from monday to friday in these towns:

 

 

 

 

 

 

 

Beli Manastir

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

031/222-342

031/222-335

031/222-349

 

A

Trg slobode 3

 

@

Hitro-BeliManastir@hitro.hr

 

 

 

Benkovac

RV

08:00-14:00

 

 T

T

F 

023/353-161

023/353-162

023/6353-160

 

A

Stjepana Radića 16

 

@

Hitro-Benkovac@hitro.hr

 

 

 

Biograd na moru

RV

08:00-18:30

 

T

F

023/353-151

023/353-155

 

A

Put Solina bb

 

@

Hitro-Biograd@hitro.hr

 

 

 

Bjelovar

RV

08:00-15:30

 

T

T

F

043/666-213

043/666-241

043/666-211

 

A

Frana Supila 4

 

@

Hitro-Bjelovar@hitro.hr

 

 

 

Crikvenica

RV

08:00-14:00

 

T

F

051/206-913

051/206-915

 

A

Trg Stjepana Radića 3

 

@

Hitro-Crikvenica@hitro.hr

 

 

 

Čakovec

RV

07:30-15:30

 

T

T

F

040/371-012

040/371-022
040/371-074

 

A

O.Keršovanija 7

 

@

Hitro-Cakovec@hitro.hr

 

 

 

Daruvar

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

043/666-102

043/666-101

043/666-112

 

A

Trg kralja Tomislava 3

 

@

Hitro-Daruvar@hitro.hr

 

 

 

Delnice

RV

07:30-14:00

 

T

F

051/206-867

051/206-865

 

A

Supilova 15

 

@

Hitro-Delnice@hitro.hr             

 

 

 

Drniš

RV

08:00-14:00

 

T

T

F

022/209-270

022/209-271

022/209-278

 

A

Trg kralja Tomislava 35

 

@

Hitro-Drnis@hitro.hr

 

 

 

Dubrovnik

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

T

F

020/431-431

020/431-322

020/431-321

020/431-323

020/431-432

 

A

Vukovarska 2

 

@

Hitro-Dubrovnik@hitro.hr

 

 

 

Đakovo

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

031/222-301
031/222-304

031/222-314

 

A

Ul. pape  I. Pavla II br. 7

 

@

Hitro-Djakovo@hitro.hr

 

 

 

Gospić

RV

08:00-15:00

 

T

F

053/561-550

053/561-551

053/561-552

 

A

Kaniška 4

 

@

Hitro-Gospic@hitro.hr

 

 

 

Hvar

RV

08:00-14:00

 

T

T

T

F

021/303-587

021/303-581

021/303-580 

021/303-585

 

A

Ive Miličića 1

 

@

Hitro-Hvar@hitro.hr

 

 

 

Imotski

RV

08:00-14:30

 

T

F

021/671-162

021/842-266

 

A

Fra Stjepana Vrljića 14

 

@

Hitro-Imotski@hitro.hr

 

 

 

Ivanić Grad

RV

08:00-14:30

 

T

T

F

01/6128-650

01/6128-652

01/6128-655

 

A

Moslavačka 1

 

@

Hitro-IvanicGrad@hitro.hr

 

 

 

Jastrebarsko

RV

08:00-15:30

 

T

T

F

01/6127-731

01/6127-726

01/6127-727

 

A

V. Mačeka 15

 

@

Hitro-Jastrebarsko@hitro.hr

 

 

 

Karlovac

RV

08:00-15:30

 

T

T

T

T

F

047/627-266

047/627-252

047/627-128

047/627-272

047/627-134

 

A

Pavla Vitezovića 1

 

@

Hitro-Karlovac@hitro.hr

 

 

 

Knin

RV

07:30-14:00

 

T

F

022/209-292

022/209-295

 

A

Kneza Branimira 4

 

@

Hitro-Knin@hitro.hr

 

 

 

Koprivnica

RV

08:00-15:30

 

T

T

F

048/656-266

048/656-229

048-656-267

 

A

Opatička 1

 

@

Hitro-Koprivnica@hitro.hr

 

 

 

Korčula

RV

08:00-14:00

 

T

F

020/431-404

020/431-406

 

A

Trg kralja Tomislava 8

 

@

Hitro-Korcula@hitro.hr

 

 

 

Krapina

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

F

049/226-186

049/226-194

049/226-191

049/226-198

 

A

Frana Galovića bb

 

@

Hitro-Krapina@hitro.hr

 

 

 

Krk

RV

07:30-14:30

 

T

F

051/206-970

051/206-971

051/206-965

 

A

Kralja Tomislava 1

 

@

Hitro-Krk@hitro.hr   

 

 

 

Kutina

RV

08:00-15:30

 

T

T

T

F

044/569-659
044/569-657

044/569-677

044/569-672

 

A

Hrvatskih branitelja 4

 

@

Hitro-Kutina@hitro.hr

 

 

 

Labin

RV

08:00-15:00

 

T

F

052/526-214

052/526-215

 

A

Zelenice 1

 

@

Hitro-Labin@hitro.hr               

 

 

 

Makarska

RV

07:30-14:45

 

T

T

F

021/303-520

021/303-521

021/303-515

 

A

Stjepana Radića 2

 

@

Hitro-Makarska@hitro.hr

 

 

 

Mali Lošinj

RV

07:30-14:00

 

T

T

F

051/206-854

051/206-856

051/506-855

 

A

Braće I. i S. Vidulića  25

 

@

Hitro-MaliLosinj@hitro.hr   

 

 

 

Metković

RV

07:30-14:30

 

T

T

F

020/431-472

020/431-478

020/431-485

 

A

Ivana Gundulića 1

 

@

Hitro-Metkovic@hitro.hr

 

 

 

Našice

RV

08:00-15:00

 

T

F

031/228-831

031/614-658

 

A

J.J. Strosmayera 3

 

@

Hitro-Nasice@hitro.hr

 

 

 

Ogulin

RV

07:30-14:00

 

T

F

047/627-293

047/627-285

 

A

B. Frankopana 1a

 

@

Hitro-Ogulin@hitro.hr      

 

 

 

Opatija

RV

07:30-14:00

 

T

F

051/206-784

051/206-795

 

A

Maršala Tita 87

 

@

Hitro-Opatija@hitro.hr  

 

 

 

Osijek

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

F

031/222-282
031/222-283
031/222-285

031/222-290

 

A

Lorenza Jägera 1-3

 

@

Hitro-Osijek@hitro.hr

 

 

 

Pag

RV

07:30-14:00

 

T

F

023/353-114

023/353-115

 

A

Kralja Tomislava bb

 

@

Hitro-Pag@hitro.hr

 

 

 

Pazin

RV

08:00-15:00

 

T

F

052/526-282

052/526-285

 

A

25. rujna 17

 

@

Hitro-Pazin@hitro.hr

 

 

 

Poreč

RV

08:00-15:00

 

T

F

052/526-014

052/526-015

 

A

Vladimira Nazora 2

 

@

Hitro-Porec@hitro.hr

 

 

 

Požega

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

F

034/290-995

034/290-962

034/290-921

034/290-935

 

A

Trg Svetog Trojstva 19

 

@

Hitro-Pozega@hitro.hr

 

 

 

Pula

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

052/526-042
052/526-052

052/526-053

 

A

Giardini 5

 

@

Hitro-Pula@hitro.hr

 

 

 

 

Rab

RV

07:30-14:00

 

T

T

F

051/206-713

051/206-712

051/206-725

 

A

Šet. Marku. de Dominisa 3

 

@

Hitro-Rab@hitro.hr 

 

 

 

Rijeka

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

F

051/206-892
051/206-900

051/206-826

051/206-901

 

A

Frana Kurelca 3

 

@

Hitro-Rijeka@hitro.hr

 

 

 

Samobor

RV

08:00-15:30

 

T

T

F

01/6127-800

01/6127-810

01/3364-191

 

A

Gajeva 2

 

@

Hitro-Samobor@hitro.hr

 

 

 

Senj

RV

07:30-14:00

 

T

F

053/881-069

faks 053/881-134

 

A

Obala dr. F. Tuđmana 2a

 

@

Hitro-Senj@hitro.hr

 

 

 

Sesvete

RV

08:00-15:30

 

T

F

01/6127-872

01/6127-883

 

A

Varaždinska 1

 

@

Hitro-Sesvete@hitro.hr

 

 

 

Sinj

RV

07:30-14:30

 

T

T

F

021/303-934

021/303-930

021/303-935

 

A

Alojzija Stepinca 4

 

@

Hitro-Sinj@hitro.hr

 

 

 

Sisak

RV

08:00-16:00

 

T

F

044/568-162

044/568-143

044/568-159

 

A

Ul. I. K. Sakcinskog 1

 

@

Hitro-Sisak@hitro.hr 

 

 

 

Slavonski Brod

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

T

T

F

035/212-021

035/212-005

035/212-034

035/212-018

035/212-212

035/212-071

 

A

Ul. P. Krešimira IV br.20

 

@

Hitro-SlavonskiBrod@hitro.hr

 

 

 

Split

RV

08:00-15:00

 

     T

T

F

021/303-828
021/303-818

021/303-888

 

A

Mažuranićevo šet. 24b

 

@

Hitro-Split@hitro.hr

 

 

 

Supetar

RV

08:00-14:00

 

T

T

T

T

F

021/303-500

021/303-501

021/303-503

021/303-507

021/303-505

 

A

Vlačica 17

 

@

Hitro-Supetar@hitro.hr

 

 

 

Sv. Ivan Zelina

RV

08:00-15:30

 

T

T

T

F

01/6127-973

01/6127-975

01/6127-952

01/6127-954

 

A

Trg A. Starčevića 14

 

@

Hitro-SvetiIvanZelina@hitro.hr

 

 

 

Šibenik

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

T

F

022/209-255

022/209-216

022/209-249

022/209-247

022/209-250

 

A

Perivoj L. Marune 1

 

@

Hitro-Sibenik@hitro.hr

 

 

 

Trogir

RV

07:30-14:30

 

T

T

F

021/303-550

021/303-552

021/303-555

 

A

Ante Starčevića 12

 

@

Hitro-Trogir@hitro.hr

 

 

 

Umag

RV

08:00-15:00

 

T

F

052/526-254

052/526-255

 

A

Edoardo Pascali 1

 

@

Hitro-Umag@hitro.hr

 

 

 

Varaždin

RV

08:00-15:00

 

T

T

T

T

F

042/391-391
042/391-397

042/391-202

042/391-238

042/391-392

 

A

A. Cesarca 2

 

@

Hitro-Varazdin@hitro.hr

 

 

 

Velika Gorica

RV

08:00-15:30

 

T

T

F

01/6127-922

01/6127-901

01/6127-923

 

A

Trg kralja Tomislava 33

 

@

Hitro-VelikaGorica@hitro.hr

 

 

 

Vinkovci

RV

08:00-15:00

 

T

F

032/343-133

032/343-137

 

A

Trg dr. Franje Tuđmana 2

 

@

Hitro-Vinkovci@hitro.hr

 

 

 

Virovitica

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

033/ 493-200

033/ 493-201

033/493-217

 

A

Kralja Tomislava 3

 

@

Hitro-Virovitica@hitro.hr

 

 

 

Vis

RV

08:00-14:30

 

T

T

F

021/303-540

021/303-541

021/303-545

 

A

Obala Sv.Jurja 32

 

@

Hitro-Vis@hitro.hr

 

 

 

Vukovar

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

032/455-325
032/455-302

032/441-815

 

A

Olajnica 19

 

@

Hitro-Vukovar@hitro.hr

 

 

 

Zabok

RV

07:00-15:00

 

T

T

F

049/226-241

049/226-242

049/226-173

 

A

Matije Gupca 46

 

@

Hitro-Zabok@hitro.hr

 

 

 

Zadar

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

023/353-135
023/353-145

faks 023/353-136

 

A

Ivana Danila 4

 

@

Hitro-Zadar@hitro.hr

 

 

 

Zagreb

RV

08:00-15:30

 

     T

T

T

T

T

T

T

F

01/6127-254

01/6127-263
01/6127-234
01/6127-273

01/6127-272

01/6127-215

01/6127-590

01/6127-008

 

A

Ulica Grada Vukovara 70

 

@

Hitro-Zagreb@hitro.hr

 

 

 

Zaprešić

RV

08:00-15:30

 

T

T

F

F

01/6127-612

01/6127-616

01/6127-603

01/6127-614

 

A

Bana J. Jelačića 1a

 

@

Hitro-Zapresic@hitro.hr

 

 

 

Županja

RV

08:00-15:00

 

T

T

F

032/455-429
032/455-420

032/455-434

 

A

Trg kralja Tomislava 15

 

@

Hitro-Zupanja@hitro.hr 

 
RV - radno vrijeme/working hours
T - telefon/phone
F - telefaks/fax
A - adresa/address
@ - e-mail