Uredi

HITRO.HR uredi rade radnim danom od ponedjeljka do petka u sljedećim Fininim poslovnicama:

Beli Manastir Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 031/222-342
Faks: 031/222-349
Adresa: Trg slobode 3
e-mail: Hitro-BeliManastir@hitro.hr
Benkovac Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 023/353-161
Telefon: 023/353-162
Faks: 023/353-160
Adresa: Stjepana Radića 16
e-mail: Hitro-Benkovac@hitro.hr
Biograd na moru Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 023/353-151
Faks: 023/353-155
Adresa: Put Solina 8
e-mail: Hitro-Biograd@hitro.hr
Bjelovar Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 043/666-283
Telefon: 043/666-221
Faks: 043/666-211
Adresa: Frana Supila 4
e-mail: Hitro-Bjelovar@hitro.hr
Crikvenica Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 051/206-913
Faks: 051/206-915
Adresa: Trg Stjepana Radića 3
e-mail: Hitro-Crikvenica@hitro.hr
Čakovec Radno vrijeme: 07:30-15:30
Telefon: 040/371-022
Faks: 040/371-074
Adresa: O.Keršovanija 7
e-mail: Hitro-Cakovec@hitro.hr
Daruvar Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 043/666-102
Telefon: 043/666-101
Faks: 043/666-112
Adresa: Trg kralja Tomislava 3
e-mail: Hitro-Daruvar@hitro.hr
Delnice Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 051/206-867
Faks: 051/206-865
Adresa: Supilova 15
e-mail: Hitro-Delnice@hitro.hr
Drniš Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 022/209-271
Faks: 022/209-278
Adresa: Trg kralja Tomislava 35
e-mail: Hitro-Drnis@hitro.hr
Dubrovnik Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 020/431-431
Telefon: 020/431-321
Telefon: 020/431-323
Faks: 020/431-360
Adresa: Vukovarska 2
e-mail: Hitro-Dubrovnik@hitro.hr
Đakovo Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 031/222-301
Faks: 031/222-314
Adresa: Ul. pape I. Pavla II br. 7
e-mail: Hitro-Djakovo@hitro.hr
Gospić Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 053/561-551
Faks: 053/561-552
Adresa: Kaniška 4
e-mail: Hitro-Gospic@hitro.hr
Hvar Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 021/303-587
Telefon: 021/303-581
Telefon: 021/303-580
Faks: 021/303-585
Adresa: Ive Miličića 1
e-mail: Hitro-Hvar@hitro.hr
Imotski Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 021/303-961
Telefon: 021/303-963
Faks: 021/303-965
Adresa: Fra Stjepana Vrljića 14
e-mail: Hitro-Imotski@hitro.hr
Ivanić Grad Radno vrijeme: 08:00-14:30
Telefon: 01/6128-650
Telefon: 01/6128-653
Faks: 01/6128-655
Adresa: Moslavačka 1
e-mail: Hitro-IvanicGrad@hitro.hr
Jastrebarsko Radno vrijeme: 08:00-15:30
Telefon: 01/6127-731
Faks: 01/6127-727
Adresa: V. Mačeka 15
e-mail: Hitro-Jastrebarsko@hitro.hr
Karlovac Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 047/627-266
Faks: 047/627-134
Adresa: Pavla Vitezovića 1
e-mail: Hitro-Karlovac@hitro.hr
Knin Radno vrijeme: 07:30-15:00
Telefon: 022/209-292
Faks: 022/209-295
Adresa: Kneza Branimira 4
e-mail: Hitro-Knin@hitro.hr
Koprivnica Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 048/656-229
Telefon: 048/656-216
Telefon: 048/656-256
Faks: 048-656-260
Adresa: Opatička 1
e-mail: Hitro-Koprivnica@hitro.hr
Korčula Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 020/431-321
Adresa: Trg kralja Tomislava 8
e-mail: Hitro-Korcula@hitro.hr
Krapina Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 049/226-241
Telefon: 049/226-242
Telefon: 049/226-251
Faks: 049/226-155
Faks: 049/226-173
Adresa: Frana Galovića 1a
e-mail: Hitro-Krapina@hitro.hr
Krk Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 051/206-970
Faks: 051/206-965
Adresa: Kralja Tomislava 1
e-mail: Hitro-Krk@hitro.hr
Kutina Radno vrijeme: 08:00-15:30
Telefon: 044/569-659
Telefon: 044/569-657
Faks: 044/569-654
Adresa: Hrvatskih branitelja 4
e-mail: Hitro-Kutina@hitro.hr
Labin Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 052/526-214
Faks: 052/526-215
Adresa: Zelenice 1
e-mail: Hitro-Labin@hitro.hr
Makarska Radno vrijeme: 07:30-15:00
Telefon: 021/303-518
Telefon: 021/303-526
Telefon: 021/303-517
Faks: 021/303-525
Adresa: Trg 4. svibnja 553 br. 1a
e-mail: Hitro-Makarska@hitro.hr
Mali Lošinj Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 051/206-856
Faks: 051/506-855
Adresa: Braće I. i S. Vidulića 25
e-mail: Hitro-MaliLosinj@hitro.hr
Metković Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 020/431-472
Faks: 020/431-485
Adresa: Ivana Gundulića 1
e-mail: Hitro-Metkovic@hitro.hr
Našice Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 031/228-831
Faks: 031/228-880
Adresa: J.J. Strosmayera 3
e-mail: Hitro-Nasice@hitro.hr
Ogulin Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 047/627-282
Faks: 047/627-285
Adresa: B. Frankopana 1a
e-mail: Hitro-Ogulin@hitro.hr
Opatija Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 051/206-780
Telefon: 051/206-784
Faks: 051/206-795
Adresa: Maršala Tita 87
e-mail: Hitro-Opatija@hitro.hr
Osijek Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 031/222-282
Telefon: 031/222-283
Faks: 031/222-290
Adresa: Lorenza Jägera 1-3
e-mail: Hitro-Osijek@hitro.hr
Pag Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 023/353-114
Faks: 023/353-115
Adresa: Kralja Tomislava 43
e-mail: Hitro-Pag@hitro.hr
Pazin Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 052/526-282
Faks: 052/526-285
Adresa: 25. rujna 17
e-mail: Hitro-Pazin@hitro.hr
Poreč Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 052/526-016
Telefon: 052/526-014
Faks: 052/526-015
Adresa: Vladimira Nazora 2
e-mail: Hitro-Porec@hitro.hr
Požega Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 034/290-962
Telefon: 034/290-921
Faks: 034/290-935
Adresa: Trg Svetog Trojstva 19
e-mail: Hitro-Pozega@hitro.hr
Pula Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 052/526-042
Telefon: 052/526-052
Faks: 052/526-053
Adresa: Giardini 5
e-mail: Hitro-Pula@hitro.hr
Rab Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 051/206-713
Faks: 051/206-725
Adresa: Šet. Marku. de Dominisa 3
e-mail: Hitro-Rab@hitro.hr
Rijeka Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 051/206-892
Telefon: 051/206-900
Telefon: 051/206-826
Faks: 051/206-901
Adresa: Frana Kurelca 3
e-mail: Hitro-Rijeka@hitro.hr
Samobor Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 01/6127-810
Faks: 01/6127-832
Adresa: Gajeva 2
e-mail: Hitro-Samobor@hitro.hr
Senj Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 053/561-262
Faks: 053/561-265
Adresa: Obala dr. Faks:. Tuđmana 2a
e-mail: Hitro-Senj@hitro.hr
Sesvete Radno vrijeme: 08:00-15:30
Telefon: 01/6127-869
Telefon: 01/6127-877
Telefon: 01/6127-872
Faks: 01/6127-883
Adresa: Varaždinska 1
e-mail: Hitro-Sesvete@hitro.hr
Sinj Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 021/303-936
Telefon: 021/303-932
Faks: 021/303-935
Adresa: Alojzija Stepinca 4
e-mail: Hitro-Sinj@hitro.hr
Sisak Radno vrijeme: 08:00-16:00
Telefon: 044/568-162
Faks: 044/568-159
Adresa: Ul. I. K. Sakcinskog 1
e-mail: Hitro-Sisak@hitro.hr
Slavonski Brod Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 035/212-021
Telefon: 035/212-005
Telefon: 035/212-212
Faks: 035/212-071
Adresa: Ul. P. Krešimira IV br.20
e-mail: Hitro-SlavonskiBrod@hitro.hr
Split Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 021/303-828
Telefon: 021/303-818
Faks: 021/303-888
Adresa: Mažuranićevo šet. 24b
e-mail: Hitro-Split@hitro.hr
Supetar Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 021/303-500
Telefon: 021/303-501
Telefon: 021/303-507
Faks: 021/303-505
Adresa: Vlačica 17
e-mail: Hitro-Supetar@hitro.hr
Sv. Ivan Zelina Radno vrijeme: 08:00-15:30
Telefon: 01/6127-973
Faks: 01/6127-976
Adresa: Trg Adresa:. Starčevića 14
e-mail: Hitro-SvetiIvanZelina@hitro.hr
Šibenik Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 022/209-255
Telefon: 022/209-249
Telefon: 022/209-247
Faks: 022/209-251
Adresa: Perivoj L. Marune 1
e-mail: Hitro-Sibenik@hitro.hr
Trogir Radno vrijeme: 07:30-14:00
Telefon: 021/303-550
Telefon: 021/303-552
Faks: 021/303-555
Adresa: Ante Starčevića 12
e-mail: Hitro-Trogir@hitro.hr
Umag Radno vrijeme: 07:30-14:30
Telefon: 052/526-260
Faks: 052/526-255
Adresa: Edoardo Pascali 1
e-mail: Hitro-Umag@hitro.hr
Varaždin Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 042/391-391
Telefon: 042/391-202
Faks: 042/391-392
Adresa: Adresa:. Cesarca 2
e-mail: Hitro-Varazdin@hitro.hr
Velika Gorica Radno vrijeme: 08:00-15:30
Telefon: 01/6127-922
Telefon: 01/6127-901
Faks: 01/6127-923
Adresa: Trg kralja Tomislava 33
e-mail: Hitro-VelikaGorica@hitro.hr
Vinkovci Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 032/343-133
Faks: 032/343-130
Adresa: Trg dr. Franje Tuđmana 2
e-mail: Hitro-Vinkovci@hitro.hr
Virovitica Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 033/ 493-200
Telefon: 033/ 493-201
Faks: 033/493-217
Adresa: Kralja Tomislava 3
e-mail: Hitro-Virovitica@hitro.hr
Vis Radno vrijeme: 08:00-14:00
Telefon: 021/303-540
Telefon: 021/303-541
Faks: 021/303-545
Adresa: Obala Sv.Jurja 32
e-mail: Hitro-Vis@hitro.hr
Vukovar Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 032/455-325
Telefon: 032/455-302
Faks: 032/455-386
Adresa: Olajnica 19
e-mail: Hitro-Vukovar@hitro.hr
Zabok Radno vrijeme: 07:00-15:00
Telefon: 049/226-241
Telefon: 049/226-242
Faks: 049/226-173
Adresa: Matije Gupca 46
e-mail: Hitro-Zabok@hitro.hr
Zadar Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 023/353-135
Telefon: 023/353-145
Faks: 023/353-136
Adresa: Ivana Danila 4
e-mail: Hitro-Zadar@hitro.hr
Zagreb Radno vrijeme: 08:00-15:30
Telefon: 01/6127-254
Telefon: 01/6127-273
Faks: 01/6127-008
Adresa: Ulica Grada Vukovara 70
e-mail: Hitro-Zagreb@hitro.hr
Zaprešić Radno vrijeme: 08:00-15:30
Telefon: 01/6127-612
Telefon: 01/6127-603
Faks: 032/455-434
Adresa: Bana J. Jelačića 1a
e-mail: Hitro-Zapresic@hitro.hr
Županja Radno vrijeme: 08:00-15:00
Telefon: 032/455-429
Telefon: 032/455-420
Faks: 032/455-434
Adresa: Trg kralja Tomislava 15
e-mail: Hitro-Zupanja@hitro.hr
Više informacija o HITRO.HR-u i HITRO.HR servisima možete dobiti pozivom na besplatni info telefon 0800 0080 ili slanjem upita e-poštom na: info@hitro.hr